MCM 40 Старк Visetos Кожа Микс Ранец Црна Една Големина

MCM 40 Старк Visetos Кожа Микс Ранец Црна Една Големина

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.28
Залиха:

Оваа обложени платно MCM® 40 Старк Visetos Кожа Микс Ранец не е обичен, се кандидира на мелницата книга торба.Ова луксузно направена ранец е крајната во hands-free мода одликувајќи се со рамен врв се справи со двојно врвот zip затворање, брендирање заедно напред со двојна прилагодливи рамо ремени, и пред zip џеб за лесен пристап.Страна лизгање џебови со рамен база за да се обезбеди исправен структура.Бренд врежани хардвер на предниот дел.Наредени внатрешни карактеристики задниот ѕид се лизга џеб.Увезени.Мерења : Лаптоп Оддел : 11 во Дното Ширина : 12, во Средната Ширина : 11 1⁄2 во Врвот Ширина : 9 во Длабочина : 5 3⁄4 во Висина : 17 во Рака Должина : 34 во Рака се Откажат : 15 во Справи со Должина : 5 1⁄2 во Справи со Пад : 1 во Тежина : 3 кг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата