ECSWP Креативност Домаќинство Спалната соба Идиличната Плетенка Складирање Кофа Валкана Облека Кошница Остатоци Складирање Кофа

ECSWP Креативност Домаќинство Спалната соба Идиличната Плетенка Складирање Кофа Валкана Облека Кошница Остатоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 3485.52
Залиха:

На ратан валкана облека, кошница, уникатен рачно ткаени дизајн е доволно за секојдневна употреба и да ги задоволи сите ваши потреби.Нашата нова перење кошница е направен од високо-квалитет ратан материјали, кој е издржлив, лесен и безопасно.Таа, исто така заштедува простор кога лежи рамно.Ова не е само погодна за облека, но исто така може да изберат да ги користат за други цели, како што се деца, играчки и дополнителен простор за складирање.Погоден за честа употреба во спалната соба, перење соба или бања.Материјал : Природни Rattan Color : Nature Product Димензии : 32*31cm Made на висок квалитет ратан, цврсти и издржливи.Ергономски се справи со дизајн, лесно да се движите.Применливи сцена : дневна соба, кујна, bedroom Applicable предмети : валкана облека, детски играчки, битови и pieces Friendly Потсетување : 1 може да се избриша се чистат со влажна крпа.2. Ве молиме не го чувајте влажна облека и Децата во тоа и чувајте го подалеку од влажни подот, или тоа може да предизвика mildew или оштетување на дното одбор.100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата