Невидливи Тавански Вентилатор со LED Светло и Далечински Управувач 4 Стигнале Ножеви Фан Лустерот за Спалната соба Livingroom за Спалната соба Дневна Соба и трпезарија (С

Невидливи Тавански Вентилатор со LED Светло и Далечински Управувач 4 Стигнале Ножеви Фан Лустерот за Спалната соба

Достапно за вашата нарачка
DEN 1562.40
Залиха:

Применливи простор : Дневна соба, трпезарија, студија соба, другиот /другите мала спална соба мала дневна соба.стил : Едноставен модерен.Светилка сенка : Други.Пакет содржи : 1 X led таванот фан.Контрола метод : далечински управувач.Тежина : 12 kg Features : LED стигнале таванот fan Number на светла : >8 Body материјал : ABSBody материјал : не ' рѓосувачки steel Body материјал : crystal Whether dimmable : No Number на бришачи : 3 Switch тип : далечински управувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата