KINJOEK 2 Пакети Вратата Затка, Тешки Нерѓосувачки Челик Врата Престане Не Треба да се Вежба, Опкружен со Заштитни Гумени Бендови Против Пролизгување Вратата Оптовару?

KINJOEK 2 Пакети Вратата Затка, Тешки Нерѓосувачки Челик Врата Престане Не Треба да се Вежба, Опкружен со Заштитни

Достапно за вашата нарачка
DEN 431.76
Залиха:

ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Овој круг вратата затка е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, тоа исто така ќе го заштити вашиот мебел, ѕидови и подови со нејзините дополнителни заштитни гумени бендови.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА БЕЗ ДУПЧЕЊЕ - На тешки дизајн гарантира стабилно да застане на сите површини.Лесен за инсталација и нема потреба да се вежба.На дното на doorstop содржи лизга-слободен гума, со што се зголемува стабилноста.МУЛТИ КОРИСТИ - вратата стоп е идеален за редовна внатрешна врати, бања и спална, кујна, канцеларија, престој или комерцијални место.Одличен за да се избегне рачки на вратите правење знаци на ѕидовите ако поставени зад врата или да се избегне врати затворање ако се сместени во предниот дел.МОДЕРЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН - големината на вратата затка е 2.76 * 2.8 инчи, тежина 1.98 lbs, совршен за сите тротоарите површини вклучувајќи тепих,тула,камен, бетон, ламинатни, и линолеум.Елегантен, модерен дизајн и подобрување на домот е оркестарот.КУПИ СО ВКУПНО СИГУРНИ - KINJOEK нуди 100% задоволство гарантира или 30 дена пари назад.Ако имате било какви прашања со вратата затка, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали.Карактеристики : - Оваа тешка должност doorstop има вистинска heft за тоа, па тоа е совршен малку помошник за домаќинствата кои се обидуваат да се избегне вратите и прозорците од треснувајќи. - Дојде со анти-лизга гумени на дното, вратата затка може да се подигнат и се пресели, не треба вежба за да го инсталирате, а неговата ridging помага на doorstop остане во место. - Многу паметен дизајн значи дека две гумени прстени околу тоа и да дејствува како потпора за кревање и да се обезбеди заштита за вратата се чуваат open (отвори) ако место во предниот или избегне рачки на вратите правење знаци на ѕидовите ако поставени зад себе. - Тоа лесно да го земам и се движи до каде ви треба да биде и соодветна тежина ќе остане каде што е, кога е поставен.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Гума, Боја : Сребрена и црна Димензии : 2.76 * 2.80 инчен Тежина : 1.98 lbs Tips : Кога вратата стоп е всушност се користат, тежината на вратата дека вратата стоп може да носат и локацијата на вратата стоп треба да се смета.Пакет се Вклучени : 2 x Вратата Стоп.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата