Dell SE2419HR - 24 Инчен 1080p FHD, IPS Ултра-Тенки Рамки Следи со Анти-Отсјај, HDMI, Црна и бела (Најнов Модел)

Dell SE2419HR - 24 Инчен 1080p FHD, IPS Ултра-Тенки Рамки Следи со Анти-Отсјај, HDMI, Црна и бела (Најнов Модел)

Достапно за вашата нарачка
DEN 7176.00
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Домот го допира : тенките bezels нудат елегантен, модерен изглед кој ја надополнува секој простор.Игри забава : Игра со солза-бесплатно е и на ова AMD Radeon Free Sync компатибилен монитор кој се одликува до 75 Hz refresh стапка.Зголемување на гледање на удобност : Заштита на вашите очи со минимизирање на штетната сина светлина со Dell ' s Comfort View функција.Изберете го вашиот поглед : Лесно навалување на мониторот да се добие само идеален агол на гледање.Оваа тенки рамки, 23.8" монитор со компактен basemaximizes екран имот, како и маса на простор, soyou може да се фокусира на вашите фотографии, видеа и фајлови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата