CHENZHIQIANG Интелигенција Играчки Голема Шарени LED Светло Трепка Врти Врвот со Рачка, Случаен Боја Испорака

CHENZHIQIANG Интелигенција Играчки Голема Шарени LED Светло Трепка Врти Врвот со Рачка, Случаен Боја Испорака

Достапно за вашата нарачка
DEN 1068.72
Залиха:

Играчка Спорт.Дрвени Играчки.Интелигенција Играчки.DIY Развојни Играчки.Модел Играчка.Висок квалитет и одлични performance1. Стави се врти врвот на патеката на дршката, кога брзина е доволно брз, се врти врвот ќе флеш шарени light2. Или можете спин врти доволно брзо потоа го фрли на земја, се врти врвот ќе се вртат брзо и шарени флеш light3. Забавно играчка да си игра со.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата