KLHHG Модерна Трпезариска Маса Tablecloth Кинески Памук и Лен Tablecloth француски Ретро Водоотпорен Кафе на Маса, Dustproof Платно (Боја : А, Големина : 160260cm)

KLHHG Модерна Трпезариска Маса Tablecloth Кинески Памук и Лен Tablecloth француски Ретро Водоотпорен Кафе на Маса,

Достапно за вашата нарачка
DEN 10408.80
Залиха:

Ткаенината е кожата-friendly и удобен, силни и издржливи.Целосно рачно заклучен дизајн, уредни и уреден крои, издржливи.Класичен флорални шема додава exquisiteness и благородништвото на tablecloth.Печатење и боење сјај е светла, флексибилни и слоевит, и тоа не е лесно да исчезнат.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е кожата-friendly и удобен, силни и издржливи.Целосно рачно заклучен дизајн, уредни и уреден крои, издржливи.Класичен флорални шема додава exquisiteness и благородништвото на tablecloth.Печатење и боење сјај е светла, флексибилни и слоевит, и тоа не е лесно да исчезнат.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : памук, лен и свила spinning Package вклучува : 1 * tablecloth.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата