ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: Мулти Титаниум Боја на Виножито Кели Ножици 6.25 Директно од не ' Рѓосувачки Челик

ПРЕЦИЗНИ КАНАДА: Мулти Титаниум Боја на Виножито Кели Ножици 6.25 Директно од не ' Рѓосувачки Челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО КЕЛИ НОЖИЦИ 6.25" ДИРЕКТНО ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.МУЛТИ ТИТАНИУМ ВИНОЖИТО БОЈА.НАПРАВЕНИ ПО ПРЕЦИЗНИ КАНАДА.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.СОСЕМА НОВ КВАЛИТЕТ,ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО ВО СЛИКА.ПРЕЦИЗНИ КАНАДА : МУЛТИ ТИТАНИУМ БОЈА НА ВИНОЖИТО КЕЛИ НОЖИЦИ 6.25" ДИРЕКТНО ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата