Tekenizyc Бејзбол Капа Мажи Жени Прилагодливи Обичен Спорт Мода Квалитет Шапка Погоден за Секое Место Засенчување

Tekenizyc Бејзбол Капа Мажи Жени Прилагодливи Обичен Спорт Мода Квалитет Шапка Погоден за Секое Место Засенчување

Достапно за вашата нарачка
DEN 220.80
Залиха:

Кука и Јамка затворање. 1、Оваа бејзбол капа е обични и целосно ги исполнува дневно сонце засенчување потреби.Прилагодување на обемот на солидна боја на капа е Лепенка, кој е многу удобен и практичен.Тоа е достоен за тоа, верувајте ми. 3.Квалитетот на овие sunshade капи е сигурен.Тие се изработени од памук, коноп или свила.Тие нема да бидат скршени во нормална употреба.Чистење е исто така многу погодни.Што може да се чистат со четка.И бидејќи цената не е скапо, дури и ако загубат тоа, можете да купите повторно. 4.Совршена Големина и Одговара : направи употреба на практични и прилагодливи Велкро затворање.Одговара на сите глави големини, класичен бејзбол капа за жените и мажите.Фрли го на вашите омилени фармерки, tee или на врвот и да го освојат со софистицирани секојдневен стил. 5.Модерен Објект за Неа или Него : екслузивно безвременски симпатична безбол капи се достапни во повеќе бои и да послужи како одличен објект за жените и мажите од секоја возраст и за секоја прилика.Достапни во повеќе бои – изберете твое и додадете елегантен мода гем во вашата облека колекција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата