Мека Tablecloth Правоаголна Маса Крпа Reindeers и Снегулки на Темно Сина Позадина Памук, Лен Табела Тркач за Јадење,Забава,Кампување Затворен & Отворено 54x109In

Мека Tablecloth Правоаголна Маса Крпа Reindeers и Снегулки на Темно Сина Позадина Памук, Лен Табела Тркач за Јадење,Забава,Кампување

Достапно за вашата нарачка
DEN 1516.80
Залиха:

Премиум Квалитет : Tablecloth се направена од високо квалитетни исклучително мека и мазна 100% памук, лен материјал кои ќе обезбедат заштита на вашата маса и мебел.Дамка Доказ : Кој е исчезнат доказ ткаенина, нашите tabletop опфаќа лесно да се заштити вашиот маси и мебел од гребнатини, дамките и сончевите зраци.Повеќенаменски : Нашата Анти-навремено табела поклопецот е погодна за секој квадратен табела (Чај маса, трпезариска маса, фарма маса, кафе на маса и повеќе).Грижа е Едноставна : Течности како кафе, сок, вино и така натаму можат да бидат брзо избришани чистење со влажна крпа или салфетка.Тоа е машина мие и не е лесно да се деформирани.Може да се мие со ладна вода и не кајгана.Гаранција : дополнителни производ прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за помош.Ние ќе ви даде задоволителен одговор.Добредојдовте на Cy Co Shower Продавница : Cy Co Shower специјализирана во дизајнирање, производство и продажба на квалитетот увери текстилни производи.Со години на работно искуство во текстилната индустрија ни овозможи да понуди супериорен во однос на производи за клиенти на конкурентна цена.Нашите производи усвојување на меѓународен стандард за квалитет и да уживаат добра репутација дома и во странство.Уникатен Дизајн : На tablecloth има исклучителна шема и квадрат/правоаголник работ на дизајнот, што го прави се погледне повеќе модерни и стилски.Дали можете да го искористите за себе или да ја даде на другите, тоа е добар избор.Цврста Определба : Нашите производи, како и нашата услуга нема да ве изневерам.Ако имате било какви прашања можете да не контактирате директно пред или откако ќе го стави на ред.Ние ќе ви даде најдобар професионален одговор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата