Направи тоа поп - Packable ранец - Црвена SC - 75 Количество - $13.01 секој - Промотивен Производ/Рефус/СО ВАШИОТ КОРИСНИЧКИ БРЕНДИРАЊЕ

Направи тоа поп - Packable ранец - Црвена SC - 75 Количество - $13.01 секој - Промотивен Производ/Рефус/СО ВАШИОТ

Достапно за вашата нарачка
DEN 720.00
Залиха:

ПЕРСОНАЛНИТЕ : Совршен за компанијата рекламирање материјали, подарок со купување, свадба подароци, промотивни материјали, родендени, годишнини и повеќе.АЈДЕ да започнете СО ВАШИОТ ОТПЕЧАТОК : Имате на вашиот предмети обичај отпечатат со логото, или нешто друго, можете да изберете за печатење на објектот.ВРЕМЕТО за ПРОИЗВОДСТВО : Производство пати се обично 5-10 работни дена.Пратката пати се обично 2-5 работни дена.УМЕТНИЧКИ дела ИНФОРМАЦИИ : може да изберете една боја print/една локација за вашите печатени лого.Додавање на вашето лого на објекти е вклучена во цената.Празно стоката се иста цена, но се испраќаат во рок од 3 работни дена од барањето.Печатење и превозот се вклучени во оваа цена.Нема дополнителни постави или други давачки.На packable дизајн се одвива веднаш и compacts во торбичка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата