ТВ Антена - HDTV Антена Поддршка 4K 1080P, 130 Милји Спектар Дигитални Антена за HDTV, VHF UHF Канали Антена со Засилувач на Сигналот Бустер - 18 Фт Премиум Коаксијален Кабел

ТВ Антена - HDTV Антена Поддршка 4K 1080P, 130 Милји Спектар Дигитални Антена за HDTV, VHF UHF Канали Антена со

Достапно за вашата нарачка
DEN 455.76
Залиха:

FULL HD КАНАЛИ : Со Нашите Тв антена повеќе не треба да плаќате ОГРОМНА сметка на ТВ.Нашите HD антена може да се добие ЦЕЛОСНА HD Канали како ABC, CBS, NBC, PBC, Фокс и МНОГУ ПОВЕЌЕ.Со засилена тв антена почне да пристапите на сите вести, ситкоми, детски и спортски програми!НАПРЕДНА АЛАТКА ЗА ЖИВОТ ЗА ДА ЈА ПРИМИТЕ КАНАЛ БЕЗ МЕСЕЧНА СМЕТКА!.FULL HD КРИСТАЛНО ЈАСНО ТВ емисии и ситкоми;.Уживајте во full HD 1080 P/2 K/4 K кристално јасна ТВ програми;.Никогаш не Пропуштајте било Игри и ви покажува како.Една Антена масивни HD канали tou добиете.CBS HD、FOX HD、NBC、HSN、Ми-ТВ、UNVISION、PBS、ESPN、На Г.С.、Кометата ТВ、QVC 、Nickelodeon、Ронки、Светот Канал、ion ТВ、отскокнување тв、Get TV、PBS Деца、TELEMUNDO.Опсег : 130 километри со кој се одвојува засилувач.Конектори : F Машки,Напон : 5 V.Приемниот опсег : FM/VHF/UHF/4 K.Кабел : 2.5 C-2 V кабел /18 ФТ.Отпорност : 75Ω.Стекнат : 25d B( со засилувач)/5db(без засилувач).Нема повеќе тројно-цифрениот месечните сметки!ЕДНО ВРЕМЕ ги купите за помалку од 30 долари може да те спаси 80-212 долари секој месец, додавајќи до 960-2544 долари годишно!Овој иновативен Внатрешен Рамен Дигитални Антенски вреди секој цент ќе се плати.Добиете локални канали за слободни целосно, вклучувајќи ги и локалните вести, временска прогноза, спорт програми, детски емисии и ситкоми;Уживаат full HD 1080 P/2 K/4 K кристално јасна ТВ програми;не Пропуштајте било Игри и ви покажува like One Антена масивни HD канали tou get CBS HD、FOX HD、NBC、HSN、Ми-ТВ、UNVISION、PBS、ESPN、На Г.С.、Кометата ТВ、QVC 、Nickelodeon、Ронки、Светот Канал、ion ТВ、отскокнување тв、Get TV、PBS Деца、TELEMUNDO.Објектот Спецификации : .Опсег : 130 километри со кој се одвојува amplifier Connectors : F Машки,Напон : 5 VReceiving опсег : FM/VHF/UHF/4 KCable : 2.5 C-2 V кабел /18 FTImpedance : 75ΩGain : 25d B( со засилувач)/5db(без засилувач).dtv.gov/maps : дознаете каде емитува кули во вашата област се наоѓа.Антена Веб : Откриете колку многу СЛОБОДНИ канали се достапни од вашата локална broadcasters.TV Будала : Обезбедува листа на достапни канали, покривање мапи, и динамичен сигнал анализа мапи за било која локација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата