Stolzle Lausitz Њујорк Бар германски Направени Кристал Виски Стакло, Поставени на 6

Stolzle Lausitz Њујорк Бар германски Направени Кристал Виски Стакло, Поставени на 6

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

Германски направени 100% доведе слободни кристал.Потешки база и традиционален дизајн кој е наменет да леле толпата и го украде шоуто.Машина за миење садови безбедно. 11.25 унца капацитет.Уживајте во вашата омилена Менхетн со пријатели со атмосферата на Њујорк бар во многу дома со овој Њујорк Бар виски чаша сет од Stolzle.Секој стакло е стручно направен во Германија од 100% олово-слободен кристал.Stolzle е 128 години на know-how отиде во изработка на Њујорк Бар линија за да хармонично ги комбинира елеганција и класа.На база на овие очила се потешки од повеќето, овозможувајќи им да се чувствуваат само право во рацете на оние кои сонуваат за непречено виски во Градот Кој Никогаш не Спие.Конечно, сите Њујорк Бар очила дојде трајни и силни, се изградени да трае за секојдневна употреба, и се дури и машина за миење садови безбедно.3-1/4" дијаметар х 3-3/4" H, со 11.25 унца капацитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата