EMC Графика Drogba (Chelsea) Винил Водоотпорен Налепница Decal Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 5

EMC Графика Drogba (Chelsea) Винил Водоотпорен Налепница Decal Автомобил Лаптоп Ѕид Прозорец Браник Налепница 5

Достапно за вашата нарачка
DEN 118.80
Залиха:

Големина : 5".УВ-заштитени Ламинат Етикетата е одлична за Внатрешна или Надворешна Употреба.Времето и сонцето отпорни Ламинатни овозможува Долг Живот, дури и во Градско.Ќе се држиме до било каква мазна површина - Лесно да се отстрани и ќе не остават остатоци.Одлична за употреба на автомобили, бродови, камиони, лаптопи, ѕидови,телефони,компјутери, и многу повеќе.Ќе се држиме до мон мазни површини.Дигитално печатени со користење на најнова Еко-солвентни мастила за да се спречи бледнее, и зголемување на животниот век.Произведено во САД.Оваа УВ-заштитени ламинат етикетата е одлична за отворен или затворен простор.Времето и сонцето отпорни овозможува да живее дури и во градско.Одлична за употреба на автомобили, бродови, камиони, лаптопи, ѕидови,телефони,компјутери, и многу повеќе.Ќе се држиме до повеќето мазни површини.Дизајниран и Направен во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата