ITOS365 рачно изработени Дрвени Мала Кутија за Накит Прстен за Чување Делфин за Жени Шарм Décor Подароци

ITOS365 рачно изработени Дрвени Мала Кутија за Накит Прстен за Чување Делфин за Жени Шарм Décor Подароци

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Димензии : Должина - 3 инчи, Ширина - 3 инчи, Висина - од 1,5 инчи.Материјали : Дрво, Тежина : 0.2 lbs.Прекрасни Рачно Изработени Накит Кутија / Case / Складирање.Зачувување на вашите вредности како личен накит или семејство heirlooms и додадете контакт на класа на вашиот облекување маса.Одличен подарок Идеи - Нашите кутии за накит, направи големи подароци за жени и девојчиња за сите прилики.Заштита и зачувување на вашите вредности со овој рачно изработени дрвена кутија за накит.Вие секогаш сакате да ги зачувате вашите најдобри скапоцености скапоцен накит безбедно.Оваа дрвена кутија за накит е идеален за организирање на вашиот Накит колекција.Оваа класични дрвени накит за чување е изградена од вистинско дрво и полиран злато хардвер.Стилски начин да го одржувате вашиот накит организирани.Оваа дрвена кутија за накит има криви, традиционален дизајн, богат браун заврши.Нашите рачно изработени накит, кутии прават подароци за жени и девојки дека може да биде богатство за цел живот.Цел на Индискиот Дрво Накит Кутија денес и задоволство на нејзиниот со нешто посебно како таа е!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата