LOTTUS ЖИВОТ Природни Јута Јога Душеци - Голема & Екстра Дебели 8мм - Еко Пријателски Вежба Мат за Мажи Жени Деца - Реверзибилна Мат - Силно Влечење - Издржливи - Не-Токсич?

LOTTUS ЖИВОТ Природни Јута Јога Душеци - Голема & Екстра Дебели 8мм - Еко Пријателски Вежба Мат за Мажи Жени Деца

Достапно за вашата нарачка
DEN 1319.76
Залиха:

ПОДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ И СОВРШЕН ВАШИОТ ТЕХНИКА : Дизајниран за удобност и топлина далеку од хард ладна земја, овој екстра дебели мат со 8мм на меморија-пена стил дава утеха и поддршка, да им се овозможи да се прошири вашата јога време со малку напор, поттикнување на енергија, сила и чувство на ресторативна радост.Нејзината боја може да варира од бела и светло кафеава до потемни земјата на ѕвонење.Овој мат вклучува најдобар квалитет на материјали како што се природни, јута влакна и обезбедува безбедно и не-токсични удобно мат.Се ЧУВСТВУВААТ ОСНОВАНИ ПРИРОДНО : Нека овој земјата-пријателски јога мат ви даде длабоко заземјување искуство и комплетно чувство на благосостојба во секое време со својот природен јута изградба и хемиско-free & не-токсични компоненти.ВО кратки црти - Јута е силен влакна, дише и со ниска меморија, исклучително разновиден, анти-статички, лесно може да се помеша со синтетички влакна.Јута влакна е разноврсна и една од најпознатите одржливи материјали.Јута обезбедува природна врска на Земјата и чувството за духовност секој пат кога ќе дојде во контакт со него.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата