Пит Rickard е Најдобро Стапица Восок, 5 Фунти Мулти

Пит Rickard е Најдобро Стапица Восок, 5 Фунти Мулти

Достапно за вашата нарачка
DEN 166.80
Залиха:

Увезени.Лесен за употреба.Доаѓа со насоки.Направен во U. S. A. Нашите восоци се квалитетот мешавина на восок за да го запечати logwood третман и даде додаде заштита.Не се кршливи во зима и ќе застане топлина топло падне дена.Не содржи природни или рафинирани восок која има храна мирис.Се користи 1 lb.на восок за секој 2 Десетина стапици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата