СТП Кожа Ранец,Ташна за Жените Мода Анти-кражба Дами ,Шарени Срни

СТП Кожа Ранец,Ташна за Жените Мода Анти-кражба Дами ,Шарени Срни

Достапно за вашата нарачка
DEN 1531.20
Залиха:

Материјал : СТП Кожа + мазна патент.Димензии : 10.5 * 5 * 12.5 инчи (L* W * H), голем капацитет.Со еден главен џеб, еден патент скриена преграда, две печ џебови, една назад патент џебови.Мали и слатки, шарени, интересни и пространа училишна кеси може да се одржи сè што вашето дете треба за на училиште,, сали и воннаставните активности (како што се музика, танцување или фудбал).Модерната DIY all-inclusive печатење дизајн, сите печатење освен дното и рамо ремени.Пространа простор, можат да носат облека, книги и други дневни потреби.Или како училиште или на факултет торба.Едноставен отворено или туристички ранец.Материјал : Висок квалитет на СТП кожа.Лесна : 0.5 KGDimensions : 10.5 * 5 * 12.5 инчи (L* W * H),Packaking : 1 backpack Backpack карактеристики : Висок квалитет на СТП кожа со мазен чувствуваат, погодна за жени или девојчиња како моден викенд ранец.Лесен и удобен ранец совршен за на училиште, отворено или патување.Тоа исто така може да се користи како школа или универзитет торба.Може да се стави на облека, книги и други дневни потреби во тоа.Прилагодливи екстра рамо ремени за екстра назад поддршка и супер удобност.Answer : ___________________________ Note : Не машина перат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата