MURRICON Сублимација Tumblers 20 мл Слаби Права,од не ' Рѓосувачки Челик Сублимација на бои со Ќорци Слаби Гимнастик,Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Сублимација Tumblers,со капак и с?

MURRICON Сублимација Tumblers 20 мл Слаби Права,од не ' Рѓосувачки Челик Сублимација на бои со Ќорци Слаби Гимнастик,Двоен

Достапно за вашата нарачка
DEN 1823.76
Залиха:

ДИЗАЈН СЕБЕ : MURRICON сублимација tumblers е насликан со слој на квалитетот сублимација слој,сублимација празно слаби tumblers ви овозможи да дизајн исклучителна чаши во свој стил.Тоа е подготвен за сублимација,со квалитетот на кожата,во меѓувреме се печатени во боја доаѓа надвор светла не магла,која е различна од други обични бели tumblers.Ако сакате да DIY свој гимнастик,ова е одличен избор. 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Двоен ѕид вакуум изолација дизајн,тоа е се служи со 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик,помага да се задржи вашата пијалоци во право температура часа(чувајте ги вашите топли пијалаци за три часа и ладно за девет часа).Премиум материјалот го прави тоа никогаш не ' рѓа,анти - пот,без кондензација и лесно да се чисти.ЦЕЛОСНО ИСПРАВЕН : MURRICON сублимација слаби гимнастик е целосно исправен не заострените,која е полесно да се направи целосна заврши сублимација печатење со кригла гимнастик притиснете машина или сублимација рерна.Повторувам,тоа е сосема исправен!.СОВРШЕНО ПРИЛАГОДЕНИ на ПОДАРОЦИ : MURRICON сублимација празно гимнастик е најдобро за DIY,а вие може да додадете која било дизајн размислување сакате.Тоа е погоден за сите видови на фестивали или група луѓе.Ние се вклучат нашите идеи во полето на дизајнирање,што е сосема уникатна и прекрасна,што го прави да изгледа повеќе како подарок!.MURRICON гимнастик ќе ги чува вашите пијалаци како ладна или топла) како наука овозможува.Со нерѓосувачки челик изградба, двапати ѕид вакуум изолација,и мноштво на опции на бои.Во MURRICON, ние се фокусирани на остварување на едноставен tumblers да декорирате вашиот живот.За неговата преносливост и удобност,можете да имате во вашите раце во секое време, насекаде.MURRICON имаат различни tumblers за различни пијалоци, ситуации и луѓе.tumblers кои се разликуваат во својство, бојата и обликот може да направат вашиот живот повеќе рафинирано.Ние нудиме не само еден парчиња, но исто така и повеќе групи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата