Мачка Кабел Од Поводник 26-нозе Избега Доказ Одење Води Долго Трајни Рефлексивни Extender за Обука за Контрола на Игра Двор Дворот Отворено за Куче, Маче, Зајаци и Мали Ж?

Мачка Кабел Од Поводник 26-нозе Избега Доказ Одење Води Долго Трајни Рефлексивни Extender за Обука за Контрола

Достапно за вашата нарачка
DEN 309.60
Залиха:

ГОЛЕМИНА на : Оваа најлон јаже куче поводник 26.2 долги нозе,соодветна должина која обезбедува puppies и средни големи кучиња поширок опсег.ТЕШКИ ОБУКА ЈАЖЕ : Тоа е изработен од екстра трајни носат-отпорни, најлон кој е еколошки материјал.МЕТАЛНА КУКА : Fadeless и rustless позлатен метална кука, 360 °на ротација и лесно да се отвораат и затвораат.ФОРМА СПОМЕНИ : Тоа возови домашно милениче да се користи за да се најдалеку дистанца од вас, па кога ќе се движат, спомени ќе помогне да се задржи во одредена далечина.Долго поводник овозможува куче за повеќе скитници област и слобода, се голем избор за куче обука,шетање, одење, играње, учење.Ние секогаш стоиме зад сите наши домашни миленичиња резерви.Информации за производот:.Должина : 26 нозе.Боја : Портокал & Розова 2 безбедна пролет кука во или на крајот на поводник, можете да вратоврска од оваа неверојатна поводник насекаде.Одлично за пешачење, кампување, обука, лов, двор, плажа, потсетиме обука, отворено авантура!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата