Hallowell - HBR6048123-3S-PB - Масовно Складирање Рек Стартер Единица, 123 Висина, 60 Ширина, 10, 500 lb. Капацитет, Број на Полици

Hallowell - HBR6048123-3S-PB - Масовно Складирање Рек Стартер Единица, 123 Висина, 60 Ширина, 10, 500 lb. Капацитет,

Достапно за вашата нарачка
DEN 261.60
Залиха:

Крај : Прав Обложени.Вклучува : (2) Uprights, (6) Греди, Пред да се Врати Поддржува.Длабочина : 48".Материјал : Челик.Боја : Морски Сина/ Светло Сива.Масовно Складирање Багажник, Shelving Тип Стартер, Вкупно Ширина 60 Во., Целокупната Длабочина 48 Во., Вкупна Висина 123 Во., Платформа Материјал Никој Не.на Полиците 3, Полица Капацитет 3500 lb., Капацитет 10,500 lb., Shelving Рамка Материјал Челик, Морски Сина/ Светло Сива, Заврши - Shelving и Полици Прав Обложени, Полица Корекција 3 Во., Shelving Мерач 14, Shelving Пост Мерач 14, Вклучува (2) Uprights, (6) Греди, Пред да се Врати Supports Specifications : Крај : Прав Coated Includes : (2) Uprights, (6) Греди, Пред да се Врати Supports Depth : 48"Материјал : Steel Color : Морски Сина/ Светлина Gray Item : Масовно Складирање Rack Number на Полиците : 4 Capacity по Полица : 3500 lb.Зрак Капацитет : 3500 lb.Капацитет : 10,500 lb.Прилагодлив На Зумот : 3"Ширина : 60"Платформа Материјал : None Height : 123".

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата