Celltreat Научни Производи 229779, Шприц Филтер, најголемиот Дел Спакувани (2 Пакети од 100 компјутери)

Celltreat Научни Производи 229779, Шприц Филтер, најголемиот Дел Спакувани (2 Пакети од 100 компјутери)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1576.80
Залиха:

Цена за 2 Пакети од 100 компјутери.Celltreat Научни Производи, 229779, Шприц Филтер, PTFE, 0.45 хм, 13mm, најголемиот Дел Преполна, Не-Стерилни Карактеристики : Филтри се моделирани во полипропилен живеалишта, обезбедување на сигурен печат, без употреба на лепила Женски луер-заклучување на влезот и направи луер лизга штекер Боја кодирани со мембрана тип за лесна идентификација Погодно големо пакување PTFE (Polytetrafluoroethylene) Hydrophobic мембрана има голема температура отпор Degassing/разјаснување воден примероци Силна киселина растворувач филтрација Алкално растворувач филтрација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата