KLHHG Американски Маса Крпа Домаќинство Маса Крпа Нордиските Правоаголна Кафе на Маса, Текстил, Памук и Лен Мали Свежи (Боја : А, Големина : 200CM)

KLHHG Американски Маса Крпа Домаќинство Маса Крпа Нордиските Правоаголна Кафе на Маса, Текстил, Памук и Лен Мали

Достапно за вашата нарачка
DEN 9571.92
Залиха:

Ткаенината е кожата-friendly и деликатна, а изработката е парична казна.Чиста боја дизајн, едноставен атмосфера, силна и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Исклучителна tassel spikelet дизајн е светлина и агилни.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Ткаенината е кожата-friendly и деликатна, а изработката е парична казна.Чиста боја дизајн, едноставен атмосфера, силна и носат-отпорни.На бод должина на overlock е дури и помал, и жици се изнесе цврсто и уредно.Исклучителна tassel spikelet дизајн е светлина и агилни.Погодни за повеќе сцени, разни јадење маси, кафе маси, итн.Материјал : памук и linen Package вклучува : 1 * tablecloth.Потсетување : При изборот на tablecloth, големина треба да биде поголем од тој на табелата.Со соодветна големина е околу 30cm овенати.Тоа е за повикување само или можете да изберете големината според вашите желби.Напомена : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3% грешка.Пред да конкурираат, бидете сигурни дека ќе не ми пречи.2. Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Бојата може да се разликува поради различни монитори, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата