HAODAF Трајни Нерѓосувачки Челик Чекор корпата за Ѓубре со Нога Педалата,Големите Метални Кујна Ѓубре за Отпадоци,Правоаголник Ѓубре Може со Капак,Сребро,Црна Кр

HAODAF Трајни Нерѓосувачки Челик Чекор корпата за Ѓубре со Нога Педалата,Големите Метални Кујна Ѓубре за Отпадоци,Правоаголник

Достапно за вашата нарачка
DEN 1267.20
Залиха:

【Мултифункционален】 : А ѓубре може да има повеќе функции.Може да се користи како ѓубре лименки, канти, или да се обезбеди дополнителен простор за чистење резерви.Големината и стил направи ова може да работат во толку многу места низ вашиот дом. 【Молчи затвори капакот】Вашиот ѓубре може да треба да работат како и остатокот од вашиот почетен : како непречено и ефикасно како е можно.По сите, никој не сака да ги поседува силен и бучен корпата за ѓубре.Нова засилен зглоб механизам е дизајниран да се направи капакот го отворите и затворите е толку тивок што е можно, додека одржување на крајна издржливост за долгорочна употреба. 【HANDS-FREE】Здрав и елегантен дизајн на возилото со престој-отворање на капакот го прави погодно за отстранување на отпадот. 【Отпечаток доказ】ќе го добие, несреќи може да се случи.Без разлика дали се тоа раце се допира капак или куче се обидуваат да откријат што е внатре во ѓубре што мириса толку добар.Нашите ѓубре може да се противи smudges да се задржи на бин гледа убаво и сјајна. 【ЕДНОСТАВЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ】Многу ниска одржување прави чистење, лесно и минимална, создавање на свежо средина. 【Карактеристики】 : за Разлика од обичен мал ѓубре може, ова ѓубре може да дава изјава со своите стилски бои и уникатни бои.Чистење со влажна крпа и се исуши со леснотија за долготрајна употреба.Боја:Сребро,Црна,White Dmiesion : 11" x 9.3" x 16.5"(Мал); 11" x 11,8" x 26.8"(Голема);11" x 11,8" x 26.8"(Големи)капацитет:12 L/4.7 gal (Мал);30 L/7.9 gal(Големи)Објект Форма:Rectangle Material:Нерѓосувачки steel Opening:Прес-тип Запечатени Lid There може да биде мала грешка во прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.Ако имате било какви прашања во врска со нашите wastebasket, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро, или во рок од 24 часа, и да ви помогне да се решат проблемите.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата