Перење Sorters Лен Количка Перење Sorter Количка, Тешки Перење Попречи на Тркала, крупните 400L Возен Перење Организатор Количка, Браун

Перење Sorters Лен Количка Перење Sorter Количка, Тешки Перење Попречи на Тркала, крупните 400L Возен Перење Организатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 9998.40
Залиха:

●【Големина】 : 90×60×85 cm / 35.4" × 23.6" × 33.46".Про тркала перење кошница со доволно простор за да се одржи повеќе перење облека.Тоа ќе биде идеален избор за секое семејство кое има носивост на перење. ●【Применливи Сцена】 : Нашата перење количка најчесто се користи во почетниот перална, хотели, болници, ресторани, училишта и на многу други места. ●【Материјал】 : Здрав нерѓосувачки челик рамка + отстранлив Оксфорд ткаенина перење торба со патент, на една страна.Монтажни платно попречи е лесно да се чисти. ●【5 Инчен Тркала】 : На прекумерно 5 инчен тркала ви овозможи да се движат тешки товари со леснотија. ●【Лесно да се Соберат】 : Може да се состави брзо.Тркалање перење коли се цврсти доволно за транспорт на предмети, каде тие треба да одат.Дали сакате да се лесно да се донесе тешки перење кеси ( валкана облека, ткаенина помек ) во перална?Нашите надгради возен комерцијални перење количка е вашиот идеален избор.◐ Карактеристики : ● Отстранлив Оксфорд ткаенина перење торба со патент, на една страна.Тоа е погодно да се земе од објеткти на дното на торбата. (Избегнат срам на ставање на вашиот шеф во перење кошница при преземањето на работите)● Погоден за трговски центри, rehabs, клуб, забавни места.● Силна носивоста & трајни.● Тркалата се тркалаат многу глатко.● Може да се користи во затворени простории и на отворено.◐ Преглед : ● Материјал : не 'Рѓосувачки челик + Оксфорд ткаенина ● Име : Перење Коли● Големина : 90 (L)cm × 60 (W )cm × 85 (H)cm / 35.4" × 23.6" × 33.46"● Капацитет : 400 L● Капацитет : 200kg / 440lbs◐ Пакетот Вклучува : 1×Перење Количка◐ Совети : → производ големина се мери со рака со грешка од 1-3 см.ова е нормална појава.→ Ве молиме имајте предвид дека се должи на разликите во светлината на екранот, бојата на самиот производ може да се разликува малку од сликата.→ По-продажбата на услугата : Вие не може да ни се јавите со било какви прашања или проблеми во било кое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши прашањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата