Гигант Позадина 3D Голем Ѕид Налепници Обичај Mural Позадина за Детска Соба Розова Цвет Замокот Соба Момчиња и Девојки Спална соба Ѕид Оркестарот Фото Ѕидното Сликарс

Гигант Позадина 3D Голем Ѕид Налепници Обичај Mural Позадина за Детска Соба Розова Цвет Замокот Соба Момчиња и

Достапно за вашата нарачка
DEN 2853.12
Залиха:

Големина : 300x210 cm (118x82 инчи).Забелешки : 1 инч е за 2.54 см. (Ако големината ние обезбедуваме не одговара на вашиот ѕид, Ние исто така може да го прилагодите било која големина, што може да се измери вашиот ѕид, испрати ми ја големина што ви треба,јас ќе го направи тоа за вас.).мурали се направени од високо-квалитет Не-плетени ткаенини,материјалот е водоотпорен и влага-доказ, лесен за чистење.Користење на напредни 3 D технологија на печатење,боите се брилијантни, lightfast и без мирис,Не штети на телото,100% погоден за вашиот животен простор。.секоја позадина се произведува поединечно - мертек се купи, ние произведуваме веднаш.Оттука, таа е секогаш уникатно парче на декорација.(На мурали се направени и кои се испраќаат од Кина).Инсталацијата е многу едноставна!Се однесува само на лепак директно на ѕид или mural, ги организира со цел, место на ленти веднаш до едни на други, и scrape површината без проблеми.Answer : ___________________________ Note : Нашата мурали се направени од високо-квалитет не-плетени ткаенини.Затоа, не постои само-лепило материјал на грбот, така што треба да се применуваат лепак да се држиме до ѕид.Но, бидејќи лепилото не може да помине преку царина, ве молиме одете на локалните хардвер продавница да купи лепак.Ако имате било какви проблеми во купување или користење на производот, можете да ме контактирате во било кое време и јас ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата