ZLZNX Ротирачки Крпа Рек Складирање Рек Не-Перфорирани Бања Кујна Додатоци Подвижен,5 грб

ZLZNX Ротирачки Крпа Рек Складирање Рек Не-Перфорирани Бања Кујна Додатоци Подвижен,5 грб

Достапно за вашата нарачка
DEN 2234.40
Залиха:

1. Дизајн : Ова крпа решетката има dobby дека може да се ротираат за 180°, што ќе ви овозможи да се откажам суви и влажни крпи во исто време без да се допираат едни со други. 2. Издржливи и анти- 'рѓа : се Користи високо квалитетни нерѓосувачки челик, со голема сила, светлина, и корозија-отпорни материјали за да се обезбеди квалитетот и анти-' рѓа перформанси на крпа багажник,. 3. Виткање рака : Тоа може да биде лесно да се стави надвор, погодно да ги собереш и место предмети, и да се поттикнат да ѕидот, кога не е во употреба, заштеда на простор, лесно да го инсталирате, без удирање, и лесно да се инсталира на ѕидот. 4. Примена : рустикален дизајн на оваа цевка крпа рек ќе донесе чувство на модата да било кујна или купатило, без разлика дали тоа е традиционален опкружување или за уникатна средина, без скапи трансформација. 5. Совршен крпа бар за секоја бања : Овој простор за заштеда на крпа бар е дефинитивно мора да се има за која било мала бања, бидејќи тоа не заземаат простор, но ви дава повеќе.Површински третман : smooth Material : нерѓосувачки челик + plastic Size : како shown Style : модерна и simple Category : Крпа rack Products вклучуваат : 1*крпа rack Convenient инсталација : крпа решетката има никаква трага налепници, кои директно можат да се додадат на мазни плочи површината без паѓа надвор.Површински третман : smooth Material : нерѓосувачки челик + plastic Size : како shown Style : модерна и simple Category : Крпа rack Products вклучуваат : 1*крпа rack Convenient инсталација : крпа решетката има никаква трага налепници, кои директно можат да се додадат на мазни плочи површината без паѓа надвор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата