LKSA Нордиските Меур Девојка Смола Украси Креативни Влезот Копче за Чување Дома Смола Накит Овошје Лента (Боја : Бела) 1209 (Боја : Црвена)

LKSA Нордиските Меур Девојка Смола Украси Креативни Влезот Копче за Чување Дома Смола Накит Овошје Лента (Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 2869.20
Залиха:

Стоковните стил : модерна светлина.Име на производ : Лигавче послужавник за складирање.Материјал : Смола,.Производ во боја : бела/сино/црвена,.Соодветен простор : влез/декоративни полица/ТВ кабинетот/дневна соба/трпезарија.Боја : White Product име : Лигавче фах storage Material : Resin Commodity стил : модерна light Suitable простор : влез/декоративни полица/ТВ кабинетот/дневна соба/трпезарија.Производ во боја : бела/зелена/red Commodity тежина : види слика above Lovely форма, даде полн со срцето да роднини и пријатели да се изразат благослови да friends Reminder : големината мерење е прирачник за мерење, ве молиме да се свесни дека постојат некои errors Packing : 1*Украс (не вклучувајќи и други реквизити), Бидејќи светлината е различна од екранот, бојата на објектот може да биде малку поинаков од сликата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата