Qric Изолирани Првенство Сакура Шише Преносни Патување Кафе Кригла Изолирани Купот На 304 Нерѓосувачки Челик Вакуум Колба Подароци (Боја : Б)

Qric Изолирани Првенство Сакура Шише Преносни Патување Кафе Кригла Изолирани Купот На 304 Нерѓосувачки Челик Вакуум

Достапно за вашата нарачка
DEN 2229.60
Залиха:

Овој производ е лесен во тежина и е добар придружник за да оди надвор!.Ако би сакале да имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Запечатени и течење-доказ, изградена-во запечатување прстен, патување со мир на умот.Круг и голем калибар, удобно пиење вкус, мазна и не се намалува на устата.Тоа е здрава, еколошки и анти-корозија, ефикасно спречување на растот на обем.Име на производ : изолирани cup Material : PP + ABS + силика гел + 304 нерѓосувачки steel Size : 65mm * 65mm * 217mm Capacity : 470ml Weight : околу 212 grams Color : сина, розева, сина, црвена боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата