Статус на ѕвезда #1 2/1942-Триаголник-1 прашање-Hedy Lamar-Жан Harlow-Џинџер Роџерс-VF

Статус на ѕвезда 1 2/1942-Триаголник-1 прашање-Hedy Lamar-Жан Harlow-Џинџер Роџерс-VF

Достапно за вашата нарачка
DEN 7350.00
Залиха:

Првото издание на втората светска војна ера преголеми филм списание Жан Harlow е последното интервју на Кларк Гејбл, Џинџер Роџерс, Ген Tierney и повеќе Dorothy Lamour, Црвена Skelton, Hedy Lamar Високо квалитетни фотографии, филм информации, синопсис Ретки краток рок списание.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата