JUSTPENGHUI 6Pcs Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело High Speed Челик Спирала Завртка Тема Чешми Вежба Битови во Собата за Прислушување Алатки Вежба малку

JUSTPENGHUI 6Pcs Вежба Малку Сет 1/4 Хексадецимален месо тело High Speed Челик Спирала Завртка Тема Чешми Вежба

Достапно за вашата нарачка
DEN 801.60
Залиха:

Нашите производи имаат стабилни перформанси и висока сигурност.Изборот на високо-квалитетните материјали е вашиот најдобар избор, совршено одговараат на делови треба да се замени.Погоден за дупчење,прислушување,сечење на меки метална,алуминиумска плоча,железо,итн.Брза замена на композитни конус,користи вежба остро принцип.Висока цврстина, цврсти и издржливи.За дупчење и тапкање во еден,еден-чекор обработка,во голема мера се спаси преработка на време и трошоци,подобрување на работа ефикасност.Авто-центрирање точка,за да не треба асистент центар за дупчење или центар за удирање.Добредојдовте на нашиот магазин, нашиот хардвер производи се направени од високо-квалитетни материјали и сигурен во квалитетот.Добредојдовте на нашиот магазин за purchase Material : HSS4341 Боја : Како на слики прикажани Димензија : Прибл.Месо тело : 1/4 хексадецимален месо тело месо тело со дијаметар : 6.35 mm Допрете дијаметар : 1/8"(3.175 mm);5/32"(3.97 mm);3/16"(4.76 mm);1/4"(6.35 mm);5/16"(7.94 mm);3/8"(9.53 мм) Тежина : Околу. 82g Пакет се Вклучени : 1 x Чешми Поставите Забелешка : ве Молиме овозможи ситни отстапување се должи на рачно мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата