Нови Коли Тешки-Должност Перење Забавува за Домашна Употреба, Здрав Попречи на Воланот за Валкана Облека/Кујнски Отпад, Лесно да се Соберат

Нови Коли Тешки-Должност Перење Забавува за Домашна Употреба, Здрав Попречи на Воланот за Валкана Облека/Кујнски

Достапно за вашата нарачка
DEN 9792.00
Залиха:

- Материјал : не 'Рѓосувачки челик+ Оксфорд ткаенина торба, дебели Оксфорд ткаенина,' рѓа и корозија, силно оптоварување капацитет на носивост, едноставен изглед, кој се одвојува. - Молчи Тркала : 2 кочница тркала и 2 универзална тркала, не се лизга, носат-отпорни, отпорни, лесно да се движите и оптоварување на возилото, работат повеќе напор. Големина на : 92x56x89cm; ве Молиме погледнете го димензија цртање за детални димензии. - Мулти-цел за Употреба : Практична и лесно да се чисти карактеристики на Перење Забавува се идеални за бањи, хотели или магацини,Хотел, перење, итн.за поедноставено чување и тренспорт. - Пред-продажба Гаранција : имаме добар по продажба на тимот да услуга за вас.Со цел да се заштитат интересите на своите клиенти, ако не сте задоволни со производи, ние ќе рефундирање на дека.Ни e-mail!.Торба е безбедно поврзан со количка, а исто така да бидат лесно да се отстрани за празнење.На перење или кеса ѓубре е направен од солза-отпорни, водоотпорен материјал кој е лесен за чистење, така што дури и влажна текстил или отпадот може да се транспортира лесно.●Производ parameters Product име : Хотел лен car Material : Нерѓосувачки челик+оксфорд ткаенина● карактеристики на Производот : 1. Торба : Вклучени за ставање валканите алишта, или може да служи како торба за вашиот ѓубре количка.Вклучува ѓубре капак за да ги содржат сите отпад и мирисот од излегување, ако се користи како корпата за ѓубре.2. Тешки : Цврсти и издржливи дизајн кој е изграден за да трае.Иако тешка должност, лесни количка на тркала за лесен за маневрирање низ вашиот дом или канцеларија.● Пакетот Вклучува : домашна работа количка x 1● Забелешка : 1. Прирачник за мерење,производ големина и физички може да постојат 3 ~ 5 cm грешка.2. Производи се направени во вид,но поради светлина,опрема,снимање агол и решавање на компјутер,добил физички и фотографии можат да бидат различни,во вид преовладува.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата