Zhangl Брзина и Страста на Симулација Алуминиумски умре-Кастинг автомобил Модел Lycan 1:32 Играчка Декорација Модел, Големина: 15.2x6.6x4CM (Боја : Сина) (Боја : Црна)

Zhangl Брзина и Страста на Симулација Алуминиумски умре-Кастинг автомобил Модел Lycan 1:32 Играчка Декорација Модел,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1071.12
Залиха:

Убав Украс И Идеален Подарок : се Користи како креативна home office десктоп оркестарот додаток, исто така, како необичен подарок за секој колектор. 100% Задоволството Гарантира : Ние ви нудиме пријателска услуга на клиентите, за Било какви прашања, се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го најдете вистинското решение за вас.Dodge Lycan Овој модел е направен од висок квалитет на цинк легура, ABS инженеринг пластика и гума.Телото е направено од алуминиум, убава, капка-отпорни и реални текстура.Ви дадат различни визуелни ефекти и да уживаат во ново искуство.Dodge Lycan е четири врати може да се отвори, на инерција на враќање сила, звучни и светлосни ефект на притискање на предните тркала, звук и светлина ефект на отворање на вратите.Dodge Lycan 1 : 32, големина : 15.2x6.6x4 CM, исклучителна појава, направен во оригиналните автомобил големина, е најдобриот подарок за блиски.Производ description Colour : Blue Completely безбедно-висок квалитет гаранција направени од премијата не-токсични материјали со мазна заоблени рабови за безбедно користење од децата, и adults Product име : Dodge Lycan model Color : црвена, сина, бела, black Size : 15.2x6.6x4 CMScale : 1 : 32 Material : цинк, алуминиум, пластика, rubber Applicable возраст : 4 години и above Product перформанс : четири врати може да се отвори, на инерција на враќање сила, звучни и светлосни ефект на притискање на предните тркала, звук и светлина ефект на отворање на doors Product употреба : собирање, декорација, подароци, toys Use под возрасни надзор.Напомена : 1. Децата треба да биде под надзор од страна на родители или старатели додека играте.2.Компјутерски монитори екранот бои сосема поинаку, бојата на член може да се разликува малку од сликите погоре.▶◀▶По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата