QKKE 24V Полнач за Philips BRI954/00 19.5 V Lumea Престиж IPL Отстранување на Влакна Систем

QKKE 24V Полнач за Philips BRI954/00 19.5 V Lumea Престиж IPL Отстранување на Влакна Систем

Достапно за вашата нарачка
DEN 287.76
Залиха:

Бренд Нови, Високо Квалитетни Замена AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Текст : 100 V - 240 V во светот, Сите Производи се CE Уверение.Заштита : во Текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита. 1 x Префрлување напојување. 12 Месеци гаранција & 30 Дена Гаранција за враќање на Парите & Живот поддршка Услуги на Клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата