Sockets Моќ Лента 3 USB Порт Продолжување Кабелот AC Адаптер за паметен Телефон Таблети Полнење на ЕУ Стандард

Sockets Моќ Лента 3 USB Порт Продолжување Кабелот AC Адаптер за паметен Телефон Таблети Полнење на ЕУ Стандард

Достапно за вашата нарачка
DEN 2028.48
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот модел број.Оваа власт лента има 3 приклучоци и 3 USB portss。.Може да се наплатат повеќе апарати и уреди во исто време。.Лесно е да го вклучите/исклучите со еден копчето。.Со пренапонска заштита。.Направени на здрав ABS и КОМПЈУТЕР пластика, пламен отпорни и висока темп отпорни。.Предмет Тип : Моќ Лента од Материјал : ABS + PC Номинална Моќност : 2500 W Оценет Напон : 250 V Номинална Струја : 10 A USB Излез : 5 V 1 Должина на Кабел : 1.8 М Производ Големина : 15x10x3.5 cm Оваа власт лента има 3 приклучоци и 3 USB portss。 Може да се наплатат повеќе апарати и уреди во исто време。 Лесно е да го вклучите/исклучите со еден копчето。 Со пренапонска заштита。 Направени на здрав ABS и КОМПЈУТЕР пластика, пламен отпорни и висока темп отпорни。 Внимание : USB portss се случајни бои.Пакување вклучува : 1* Моќ Лента Топло Совети : Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени 1 инч=2.54 см;1cm=0.39 инчен,ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка.Различни монитори ot екранот може да покажуваат слики поинаку ,на тој Начин ,може да има малку разлика помеѓу вистинската боја на производот и што е прикажано во екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата