V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла Компатибилен со Мерцедес-Бенц W140 1995 1996 1997 1998 BR-1875 година 1 Пар за Возачот и Совозачот Страна Комплетен Сет Опашка Светлина Собранието Опа

V-MAXZONE ДЕЛОВИ Задните Светла Компатибилен со Мерцедес-Бенц W140 1995 1996 1997 1998 BR-1875 година 1 Пар за

Достапно за вашата нарачка
DEN 4351.20
Залиха:

Компатибилен Со Мерцедес-Бенц W140 (1995-10.1998).Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производот е сосема нов, не се користи и првично спакувани / Една година гаранција / Десно-страна сообраќај (RHT).Управувачот на левата страна / Со E-mark - не бара регистрација / Не Бара Измена или Дупчење / Обемот на испорака : 2-парче сет, за Возачот и совозачот страна / Инсталација - plug-n-игра операција, директна топ-на OE монтажа или акции единица замена / Боја : Црвен Чад.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Производ компатибилен со Мерцедес-Бенц W140 (1995-10.1998)Одговара на Мерцедес-Бенц W140 1995 1996 1997 1998 Product description Product е сосема нов, не се користи и првично packed One година warranty Installation не предизвикува problems Right рака сообраќај (RHT).Воланот на лево side Excellent замена за старите оригинални set This производ совршено се вклопува во car Price за збир на светилки (лево и десно)Производ details Product : Задните Lights Color : ЦРВЕНА SMOKEWith E-mark - без регистрација required Scope на испорака : 2-парче сет, за Возачот и совозачот страна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата