XJZHANG Лето Спиење Мат Бамбус, Дете Ратан Ладење Подлога Градинка Студент Паузата за Ручек Двојно Двострано Baby Cot Формалдехид Слободни Кул Душек

XJZHANG Лето Спиење Мат Бамбус, Дете Ратан Ладење Подлога Градинка Студент Паузата за Ручек Двојно Двострано Baby

Достапно за вашата нарачка
DEN 4372.80
Залиха:

Бамбус. 【МАТЕРИЈАЛ】-Во чиста и загадувањето бесплатни природната средина, 3-4 години новороденче природни бамбус, обработени од страна на физички методи како што се готвење. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】 Природни и еколошки, мазна и рамна, не burrs, висока температура carbonization, без формалдехид, кожата-пријателски, дише, нема празнина, не држи телото. 【БЕЗБЕДНОСТА ГРИЖА】-Бамбус жица е carbonized во 200 степен висока температура средина, не исчезнува, површината е внимателно полиран, мазна, без barb, се грижи за бебето кожата. 【ЛЕСНО ОДРЖУВАЊЕ】-Бришење со влажна крпа, без перење детергент; не се изложуваат на сончева светлина, за долго време и не железо .складирање од страна на поклопецот или ролна. 【ПОГОДЕН ЗА】 : спална соба, дневна соба, канцеларија, студентски дом, итн.На високо-квалитетни лето спиење мат обезбедува врвна удобност и е идеален за жешките летни денови. ✡ Добредојдовте на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да одат до продавница за да пребарувате, сите видови на бои, различни стилови, секогаш постои соодветен за вас, уникатни стилови донесе уникатно искуство во вашиот живот. ✡ Производ параметри : - Име : Лето спиење подлога - Количина : 1 - стил : виткање - стил : модерна едноставност - соодветна за публиката : деца / жени / стари лица / голи сон на љубителите - соодветно место : еднокреветни/двокреветни, креветчето, исто така, може да бидат поставени на плажа, на земја - Чистење метод : измијте се со топла вода и ладно место (не перат, не белење, без пеглање, без сушење).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата