Четири Нивоа Шупливи Бања Полица со Тркала 33Cm 27Cm 79Cm Бела Floormounted Мултифункционален Агол Складирање Багажник, D-J

Четири Нивоа Шупливи Бања Полица со Тркала 33Cm 27Cm 79Cm Бела Floormounted Мултифункционален Агол Складирање Багажник,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1944.00
Залиха:

Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди услуга за секој клиент.За било какви прашања, ние сме среќни да ви помогне да ги решите.Се споредуваат со слични предмети.Совршени за дневна соба, спална соба, канцеларија, ученичкиот дом, соблекувалната, провизии, итн.Еколошки PP материјал, еколошки, издржливи и трајни.Големина : 33cm * 27cm * 79cm.Можете да прикаже било мали објекти сакате, како свеќи, слика рамки,колекционерски предмети, книги, играчки, уметнички дела, трофеи, мали растенија, Кујна материјали и повеќе.Име на производ : Shelf Material : Еколошки PP materialcolor : White Size : 33cm * 27cm * 79cm Installation : нема drilling Applicable сцена : дневна соба, студија, спална соба, ресторан, облека продавница, бар, балкон, коридор, итн.Главната употреба : позадина декорација, полици за книги, на екранот стои, полици и украси.Карактеристики : Нов дизајн, стилски, pressureresistant, nonaging и издржливи.Anticollision агол, мазна и burrfree.Дренажниот ефект е добро и објектите се исуши.На подебели засилување дизајн е построг, многу издржливи и помалку склони кон кршење.Макарата дизајн е погодно да се движат и практичен и удобен.Екранот potted растенијата, слика рамки и уметнички парчиња на постоечкиот полиците да ги красат ѕид за да се направи вашата дневна соба повеќе убава и топла што е удобно сносен.Уживате во среќни викенд во собата која целосно на естетска одблесокот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата