SDKFJ Место Душеци 3pcs Памук, Лен Кун Placemat Трпезариска Маса Мат Увеселителен парк Влошки Јадење Првенство Душеци Дома Декор Placemats Placemat(Боја:1;Size:3pcs)

SDKFJ Место Душеци 3pcs Памук, Лен Кун Placemat Трпезариска Маса Мат Увеселителен парк Влошки Јадење Првенство

Достапно за вашата нарачка
DEN 1996.80
Залиха:

Да се заштити и да ги красат вашата кујна на маса, тие може да се користи за заштита на чувствителни површини, како што се стакло, дрво или метал од гребење или нечистотија.Удобно рака чувство.Домот бои,силна practicability.Заштита на вечерата на маса.Погоден за домашна декорација.Бренд:SDKFJFashionable отпорни на топлина не се лизга tablecloth со едноставен дизајн.На placemat е многу издржлив и многу погодна за внатрешна или надворешна употреба.Големина : 42x32cm Package Содржина : 3 x Placemat Note : 1. Сите димензии на овој производ се рачно мери, не може да биде мала грешка, ве молиме да се разбере. 2. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате преку е-маил, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата