Значи И SD-100D-24 Единствен Излез, 100 W, 24v, DC-DC Конвертор Напојување

Значи И SD-100D-24 Единствен Излез, 100 W, 24v, DC-DC Конвертор Напојување

Достапно за вашата нарачка
DEN 927.84
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 2 : 1 широк влезниот опсег. 1500 VAC I/O изолација.Вграден-во EMI филтер, ниска бран на бучава. 100% полно оптоварување горат-во тест. 2 години гаранција.Features2 : 1 широк влезниот range1500 VAC I/O isolation Cooling страна на слободен воздух convection Protections : Краток спој / Текот вчитај / Над voltage Built-во EMI филтер, ниска бран noise100% полно оптоварување горат-во test Low цена, висока reliability2 години гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата