TWTADE 3 Еез DIN Железнички Дупчиња Алуминиум RoHS 35mm Широк, 7.5 mm Висок, Долго 300мм/ 12

TWTADE 3 Еез DIN Железнички Дупчиња Алуминиум RoHS 35mm Широк, 7.5 mm Висок, Долго 300мм/ 12

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

Име на производ : DIN Железнички ; шини се погодни за инсталација на модуларни електрични апарати.Водич шини може да се користи за да се инсталира прекинувачи, контактори, пренапони заштитници, модуларен приклучоци, моторни меки почеток, PLC, релеи, терминали и други електрични апарати.Се олесни линија дизајн, за подобрување на инсталацијата брзо, лесно одржување, намалување на производството и употребата на трошоците.Со цел да се олесни инсталацијата, девијација мора да биде (-1%)。.Висина : 7.5 mm/ 0.29"; Должина : 300мм/12";Width : 35mm/ 1.38"; Боја : Сребро Тон;.Пакет Содржина : 3 x DIN Железнички + 6 x завртки.Водич шини може да се користи за да се инсталира прекинувачи, контактори, пренапони заштитници, модуларен приклучоци, моторни меки почеток, PLC, релеи, терминали и други електрични апарати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата