Индустриски Ѕид Железни Цевки Полица Заграда,Гроздобер Ретро Црно DIY Отворена Полица, Чување Полиците, Таванот Обесени Полици за Домашна Кујна за Статистика(2PcsX5Tier,

Индустриски Ѕид Железни Цевки Полица Заграда,Гроздобер Ретро Црно DIY Отворена Полица, Чување Полиците, Таванот

Достапно за вашата нарачка
DEN 2039.76
Залиха:

【Материјал】 : Индустриски селски farmhouse DIY железо метална цевка shelving загради, железо цевка shelving само, не вклучуваат штици. 【Димензии】 : 70" висока, 5 Ниво, околу 11" помеѓу секое ниво (со исклучок на tees, лактот); длабочина 12"(без завртка позиција); 3/4" цевка со дијаметар; 12 Прирабница, 2 лактите, 8 tees,се Препорачува ширина на одборот е помала или еднаква 12" и должината на одборот е помалку од 60". 【Лесно Да се Соберат】Можете да ги инсталирате овие цевки во неколку минути од следниве слики во листата.Исто така, може да се соберат за нив како што сакаат се додека не е најдобро за вашата употреба.Полица загради може да обезбеди многу дополнителен простор за складирање и држете над 50 кг ако се правилно прицврстени во дрво ѕид рамка. 【Начин На Употреба】Секоја набавка ќе ги вклучи сите делови потребни (цевки и фитинзи) за да се заврши овој уникатен open цевка полица систем.Можете да го направите тоа вашиот е публикации、кујна полица、бања полица、цвеќиња полица, и така, додадете дополнителна простор. 【100% Задоволство】 : Ние ви обезбеди гаранција за квалитет.Ако сте незадоволни со нашите лебди полици за било која причина, ние или ќе го замени или да ви обезбеди целосна наплата!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата