IPartserve Компјутерски Додатоци ХА I8 Max 2.4 GHz Мини Безжична Тастатура со Touchpad Батерија Лета во Воздух Глувчето Smart Игра 3-во Боја позадинско осветлување

IPartserve Компјутерски Додатоци ХА I8 Max 2.4 GHz Мини Безжична Тастатура со Touchpad Батерија Лета во Воздух

Достапно за вашата нарачка
DEN 859.20
Залиха:

I8 Max 2.4 GHz Мини Безжична Тастатура со Touchpad Батерија Лета во Воздух Глувчето Smart Игра 3-во боја позадинско осветлување. 1.Мини Безжична Тастатура со Touchpad Батерија Лета во Воздух Глувчето 2.4 GHz Smart Игра три-боја позадинско осветлување Тастатура за Андроид Компјутер ТВ PC Case2.2.4 GHz безжична тастатура комбо има светлото функција, што е добро за вас да се игра во темнината, и нејзината мека светлина ќе не боли твоите очи, во текот на ноќта.3.Во споредба со стандардната тастатура, нашите мини тастатура е мал и лесен, не треба да заземаат голем простор, однесе и спушти во склопот.4.Со 78 копчињата и на 2.4 GHz безжична конекција, мулти-допир touchpad и иновативни глувчето тркало, таа се поставува тастатура, глувче и touchpad во една, мала големина вклучува голема моќ.5.Стави тоа во вашата торба, погодно за вас да се користи во секое време и насекаде.Сурфање на интернет никогаш не беше ова лесно.Главната Features1.Материјал : ABS2.3 бои, осветлување создава кул и фантастична atmosphere3. Голем touchpad може да се пофали копче на глувчето функција, погодно за use4.Две-одделение прилагодливи speed5.Батерија вградена Li-ion батерија, долго време use6.Целосна големина на тастатурата дизајн, погодно за use7.Оперативни системи : Андроид, Windows, i OS, Linux8.Погоден за десктоп, лаптоп, автомобил ТВ, HTPC, големиот екран ТВ, Smart TV, Хард диск, мрежа играч, X-BOX 360, PS3 Specification 1.Материјал : ABS2.Интерфејс : Микро USB3.Тип На Врска : 2.4 GHz Wireless4.Метод На Следење На : Допир Pad5.Карактеристики На Производот : Воздух Mouse6.Поддржано од : Литиум-јонска Battery7.Погоден за : Android ТВ, Google TV Кутија, PC, PS3, XBOX3608.Време на полнење : 2 hours9.Капацитетот на батеријата (m Ah) : 1020m Ah Size & Тежина : 1.Производ тежина : 0.1150 kg2.Пакет тежина : 0.1800 kg3.Производ големина : 15.20 x 10.20 1.30 x cm / 5.98 x 4.02 x 0.51 inches4.Пакет големина : 19.00 x 11.00 x 2.50 cm / 7.48 x 4.33 x 0.98 inches Packing Листа : 1 x Воздух Глувчето, 1 x USB Приемник, 1 x USB Линија, 1 x англиски јазик Прирачник.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата