Загреан Пешкир Железнички,304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Полица полирање,Ѕид Монтирани Крпа Багажник со 4 Вртливата Барови,610x560x120mm

Загреан Пешкир Железнички,304 од не ' Рѓосувачки Челик Бања Пешкир Рек Полица полирање,Ѕид Монтирани Крпа Багажник

Достапно за вашата нарачка
DEN 5520.00
Залиха:

304 од не ' Рѓосувачки Челик : одберете висок квалитет, од нерѓосувачки челик, полиран површина,водоотпорен, анти-протекување, издржливи.Модерен и стилски дизајн, погодна за секој стил на бања.Заштеда на енергија Рака Крпа Потоплите : 55 W топлинска моќ, 5min брзо греење, имајте ја на крпа топли и суви, заштеда на енергија и заштеда на електрична енергија.Водоотпорен прекинувач, едно копче операција.Ѕидот Монтирани 4 Бар Крпа Потоплите : Овој ѕид-монтирани крпа решетката е перфориран за инсталација може да висат 4 крпи во исто време.Крпа бар може да се ротира за 180 степени, со 2 количка за оружје, која може да биде веродостојно и задно на ѕидот кога не е во употреба, заштеда на простор.Интелигентни Постојана Температура : интелигентни постојана температура на греење,Откри Температура Од 45°,Не му Наштети на Кожата и Облеката.Стабилна, Издржливи и Безбедни : Ова крпа решетката е цврсти и издржливи, со капацитет од 20 кг.Нашите Крпа Потоплите Помине IP56 Водоотпорен Тест, Анти-притаен.Оваа крпа шини се убаво направени со строго високи стандарди за квалитет и гарантиран да изгледа неверојатно во вашата бања.А едноставен, но со модерен дизајн ќе се лесно надополнуваат вашата бања или нови простории, што го прави ова крпа железнички совршен прилог на вашиот дом.Спецификација : Име : Нерѓосувачки челик загреан пешкир rail Product материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Product големина : 610 X560 X120 MMPower : 55 WWaterproof оценка : IP56 Frequency : 50 HZTemperature : 45°C±5°Мамење време : 5min Surface третман : polished Installation додатоци : Yes Certificate : CE, ROHS, ССА, ETCNet тежина/Бруто тежина : 2.0/3.0 KGPacking големина : 620 X575 X80 MMApplicable прилики : купатило, кујна, toilet Packing Листата : Загреан Пешкир багажник*1.

Кон својствата

Name:
Stainless steel heated towel rail
Product material:
304 stainless steel
Product size:
610X560X120MM
Power:
55W
Waterproof rating:
IP56
Frequency:
50HZ
Temperature:
45°C±5°C
Heating time:
5min
Surface treatment:
polished
Installation accessories:
Yes
Certificate:
CE, ROHS, SAA, ETC
Net weight/Gross weight:
2.0/3.0KG
Packing size:
620X575X80MM
Applicable occasions:
bathroom, kitchen, toilet
Packing List:
Heated Towel rack*1 :

Најдобри предлози во категоријата