БРО-07 Род Око Зглоб со 3/4 Pin Дупка & 3/4-16 Темата - Паркер 0690910000 или LYNAIR РЕ-1007 - ОДГОВАРА на Сите Цилиндри Производители - NFPA Стандард

БРО-07 Род Око Зглоб со 3/4 Pin Дупка & 3/4-16 Темата - Паркер 0690910000 или LYNAIR РЕ-1007 - ОДГОВАРА на Сите

Достапно за вашата нарачка
DEN 1627.20
Залиха:

Оваа навој род око (или род зглоб) е стандарден род прекинување на конекцијата за воздушни (пневматски) или хидраулични цилиндри и може да се користи за нови цилиндри или за поправка на оштетените цилиндри од различни производители.Женски нишка се поврзува на цилиндар род и преку дупка обезбедува pin врска со машина.Interchanges или сличен со Паркер-Hannifin, Атлас, Cunningham, Хана, Хидро-Линија, Lynair, Милер, Милвоки.со, Nopak, Norgren, Numatics, Rexroth, Schrader-Јастуци, Sheffer, SMC, Starcyl, TRD, Vickers, и Yates.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата