Деца Замав, Затворен Отворено Детето Замав Седиште Не се Лизга Виси на Дрвото Замав Седиште Должина Прилагодливи Јаже и Предвремени Кука Замав во Собата за Игралиш

Деца Замав, Затворен Отворено Детето Замав Седиште Не се Лизга Виси на Дрвото Замав Седиште Должина Прилагодливи

Достапно за вашата нарачка
DEN 3593.76
Залиха:

♥Преносни Замав за Патување : преносни замав,така што ќе може да земете пренослив нишалка за на дрво за кампување, планинарење или патување лесно.Направи повеќе да се забавуваат за вашите патувања или на вашиот двор!. ♥Силна,погоден за носене & Трајни : лулашки за деца усвојува оксфорд ткаенина додека ремени донесе убаво најлон материјали, од кои и двете се лесни, но сосема фирма,Вашите деца ќе бидат толку безбедно, кога играње на замав во затворен & отворено. ♥Лесно & Брзо да го Користите : екстра carabiners е предвидено за дете замав, и може да се откажам замена замав седиште во повеќе места на различни начини, со помош на нив. ♥Лесно Да се Соберат И Машина Перат : Многу преносни со едноставни за подесување преземање на прашање на минути!Нема посебни потребни алатки - лесно да се разбере собранието инструкции се вклучени.Поставување на јаже, должина и висина опции со лесно прилагодувач.Брзо ги растурајте за лесна за перење, опции, како и. ♥Здрав материјал : Фокусираат на избор на материјали, користење на избраниот Оксфорд ткаенина, полиестер јаже, нема боја исчезнат, без чуден мирис.Име на производ : виси столчето swing Product тежина : околу 1.25 kg Product материјал : Оксфорд ткаенина + железо pipe Bearing тежина : 300kg Seat големина : 54*18cm/21.2*7in Color : црвен портокал сини зелени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата