LXLA Луксузни Pushchair Шетач 3 во 1 Бебе Шетач Количка за Превоз на Високо Пејзаж Анти-Шок Новороденче Шетач за Години со Организаторот за Голема Мама Торба Дожд Покрие Ко

LXLA Луксузни Pushchair Шетач 3 во 1 Бебе Шетач Количка за Превоз на Високо Пејзаж Анти-Шок Новороденче Шетач за

Достапно за вашата нарачка
DEN 9071.76
Залиха:

Спуст контрола : Ергономски рачната сопирачка става спуст контрола на дофат на вашите прсти.Сите временски услови : Крошна е 100% водоотпорни, правец на доказ и оценет UPF 50+ да ги заштити вашето дете од елементи.Лесно да се префрлате помеѓу седејќи и лежејќи.Независната bassinet е за 0-9 месеци новороденче, и професионална шетач седиште е за 6 месеци до 36 месеци.На шетач седиштето може да се прилагоди во три склоности (110 ° за седење, 140 ° и 170 ° за преземање на одмор ), основи за новородените бебиња. 【360°на РОТАЦИЈА ФУНКЦИЈА】На стабилна шетач рамка може да се ротираат 360°, така што pushchair прилози може да се прилагоди побрзо во двете насоки со еден клик.можете да уживате во мобилноста, флексибилноста и да добијат шанса да го откријат светот со вашето бебе.Исто така, јајце седиштето може да се прилагоди за различни агли, подобро да одговара на бебето седи барања.материјал, безбедно и не-токсични, високо-квалитетен водоотпорен, овој совршен натпревар се чувствува повеќе луксузен и модерен и лесно да се чисти.тоа може да биде лесно да се чистат со влажни избрише.Воздухопловство алуминиум легура рамка прави бебето шетач поцврста и повеќе носат-отпорни.Висок Релјеф Шетач Кожа Превоз Луксузни 3 Во 1 Бебе Шетач Две Начин Kinderwagen Новороденче Pram Испраќање на Бесплатни Gifts Easy да се носат, едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, на бебето може да седи во RV да патуваат во секое време.Подвижните седиштето може да се reclined да се приспособат на вашите спиење доенчиња или внимателен години.Со притисни или да се повлече, можете да ја прилагодите седиште повисок или понизок како ви се допаѓа да се направи вашето бебе и си отпочина.3 во 1 = Бебе шетач+ бебе bassinet+ бебе столче + пет слободни gifts2 во 1 = Бебе шетач+ бебе bassinet+ пет бесплатни подароци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата