3 Сетови Цртан филм Дрвени Штракаат Бебе Загатка Играчки за Занаетчиски DIY Сликарство Рано Образование

3 Сетови Цртан филм Дрвени Штракаат Бебе Загатка Играчки за Занаетчиски DIY Сликарство Рано Образование

Достапно за вашата нарачка
DEN 611.76
Залиха:

Highquality цврсто дрво, мазна изработка, не burrs на рабовите.Не агол дизајн, круг агол дизајн, меки и удобни, не грижете се за гребење.Природно дрво боја, можете да го оставиме тоа за сликарството, боење, за да се постигне неверојатни декоративни ефекти, или едноставно можете да го чува во оригинална форма.Недовршениот дрвени украси имаат неограничени можности, кои се многу погодни за деца рака‑насликани занаети.Изработен од квалитетен материјал, еко‑пријателски, нетоксичен и безбеден за бебето да си игра со.Функција : 1. Highquality цврсто дрво, мазна изработка, не burrs на рабовите.2. Не агол дизајн, круг агол дизајн, меки и удобни, не грижете се за гребење.3. Природно дрво боја, можете да го оставиме тоа за сликарството, боење, за да се постигне неверојатни декоративни ефекти, или едноставно можете да го чува во оригинална форма.4. Недовршениот дрвени украси имаат неограничени можности, кои се многу погодни за деца handpainted занаети.5. Изработен од квалитетен материјал, ecofriendly, nontoxic и безбедно место за бебето да си игра со.Спецификација : Conditon : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Бебе Тресење Rattle Material : Wood Color : Како Слики Shown Size : Прибл. 8.8 x 17cm/3.5 x 6.7 in Approx. 8.7 x 16.4 cm/3.4 x 6.5 in Approx. 7.4 x 15.5 cm/2.9 x 6.1 in Function : Дрвени занаети, погоден за децата да си играат и да сликам, да се стимулира цртање ability Package Листата : 9 x Штракаат-Тапан(3 x Штракаат-Тапан/Set)(3 Pcs за Секој Модел).

Кон својствата

Conditon:
100% Brand New Item Type
Material:
Wood
Color:
As Pictures Shown
Size:
 
Approx. 8.8 x 17cm/3.5 x 6.7in :
Approx. 8.7 x 16.4cm/3.4 x 6.5in :
Approx. 7.4 x 15.5cm/2.9 x 6.1in :
Function:
Wooden crafts, suitable for children to play and paint, stimulate drawing ability
Package List:
9 x Rattle-Drum(3 x Rattle-Drum/Set)(3Pcs for Each Pattern) :

Најдобри предлози во категоријата