UXZDX CUJUX Ѕид Полица-Цврсто Дрво Ѕид Монтирани Лебди полици за книги, Декоративни Лебди Shelving, Модерен Селски Лебди Полица

UXZDX CUJUX Ѕид Полица-Цврсто Дрво Ѕид Монтирани Лебди полици за книги, Декоративни Лебди Shelving, Модерен Селски

Достапно за вашата нарачка
DEN 10134.96
Залиха:

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. ★Материјал : Направен од висок квалитет на дрво, метал заграда, не е лесно да се скрши, безбеден и еколошки пријателски, здрав и издржливи. ★Внатрешна квалитет : Секој ѕид рамка е задебелена со силна товарот капацитет, која може да елегантно прикажување на вашите фотографии, растенија, празник сувенири и ништо што може да ги задоволи. ★Се создаде вашиот дизајн : Нека сите ѕид рамки плови нагоре.Дали ви се допаѓа да бидете креативни. ★Сигурен елеганција : Поради модерниот дизајн на овие виси полиците и уникатноста на сјајна боја, тие не се погодни само за секоја соба, која бара ѕид декорација, но тие исто така одговараат на вашите декорација. ★Лесно да се инсталира : лесен и едноставен, лесно да се работи, па не чека подолго, сега ги красат вашите ѕидови со овие полици!.Име : Ѕид shelf Material : wood Color : дрво color Size : 60x20cm Use / Применливи сцена : се користи за декорација и складирање на кујна, канцеларија, модерен дневната соба и спалната соба.Овие елегантна и убава ѕид месеци се многу примамливо во вашиот дом производи.Се усвојува високо квалитетни густина fiberboard, заштита на животната средина, невидливи интегрирани суспензија систем, фиксна големина, лесен за чистење, мулти-функционални декорација, едноставна инсталација, може да се користи за ѕид виси, bookcase, CD решетката.Ве молиме имајте во предвид : Декорација не е вклучена во обемот на снабдување.Answer : ___________________________ Note : 1. Поради светлината разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата