ECSWP Складирање Кошница Природни Ратан Перење Складирање Кошница Валканите Алишта Забавува Sorter Кошница (Боја : Црна, Големина : 31 42)

ECSWP Складирање Кошница Природни Ратан Перење Складирање Кошница Валканите Алишта Забавува Sorter Кошница (Боја

Достапно за вашата нарачка
DEN 3513.84
Залиха:

✿Материјал : вода трева. ✿Карактеристики : заштита на животната средина, бебе производи складирање, со рачка, ладење и вентилација, лесно да се движите, рачно изработени, класифицирани складирање, цврсти и издржливи, силна материјал. ✿двоен слој за дизајн, товарот стабилност, кој се одвојува, складирање, чување, шупливи, здрава, Облека складирање, играчка складирање, нема простор. ✿Применливи сцена : ресторан, кујна, јавно место, хотел, дневен дом, детска играчка складирање, тоалет, дневна соба, hotel, мулти-сцена. ✿Големина : 31cm*42cm.Големина : 31*42 Боја : Black Name : Складирање basket Material : вода grass Color : Black Style : Нордиските style Uses : завршувањето / storage Popular елементи : цврсти color Whether да се донесе на тркала : No100% сосема нов.пакување листа : 1* чување кошница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата